Для плеера требуется установить Flash Player

01:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
01:35 — Про важливе з Анною Амелічєвою
04:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
05:00 — Спортивна Донеччина з Оленою Грамовою
07:15 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
08:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
13:45 — За лаштунками з Марією Деревягіною
16:00 — Час знати — щоденний випуск новин
16:05 — Актуальний брифінг
17:00 — Час знати — щоденний випуск новин
18:00 — Майкл Щур
19:30 —Про важливе з Анною Амелічєвою
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин
21:00 — Студія Вашингтон
22:00 — Час знати — щоденний випуск новин
23:00 — Час-Time

01:00 — Час знати — щоденний випуск новин
01:35 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
04:00 — Час знати — щоденний випуск новин
05:00 — Про важливе з Анною Амелічєвою
07:15 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
08:00 — Час знати — щоденний випуск новин
13:45 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
16:00 — Час знати — щоденний випуск новин
16:05 — Актуальний брифінг
17:00 — Час знати — щоденний випуск новин
18:00 — Ще з Максом Щербиною
19:00 — Спортивна Донеччина з Оленою Грамовою
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин
21:00 — Студія Вашингтон
22:00 — Час знати — щоденний випуск новин
23:00 — Час-Time

;

01:00 — Час знати — щоденний випуск новин
01:35 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
04:00 — Час знати — щоденний випуск новин
05:00 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
07:15 — За лаштунками з Марією Деревягіною
08:00 — Час знати — щоденний випуск новин
13:45 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
15:00 — Доступно Євротур
16:00 — Час знати — щоденний випуск новин
16:05 — Актуальний брифінг
17:00 — Час знати — щоденний випуск новин
17:05 — Документальний цикл “Жива УПА”
18:00 — Майкл Щур
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин
21:00 — Студія Вашингтон
22:00 — Час знати — щоденний випуск новин
23:00 — Час-Time

;

01:00 — Час знати — щоденний випуск новин
01:35 — За лаштунками з Марією Деревягіною
04:00 — Час знати — щоденний випуск новин
05:00 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
07:15 — Про важливе з Анною Амелічєвою
08:00 — Час знати — щоденний випуск новин
14:00 — Спортивна Донеччина з Оленою Грамовою
16:00 — Час знати — щоденний випуск новин
16:05 — Актуальний брифінг
17:00 — Час знати — щоденний випуск новин
17:05 — Здорова Донеччина з Ксенією Довженко
18:00 — Ще з Максом Щербиною
18:15 — Розповідаємо з Артутор Детковим
19:30 — Документальний цикл “Жива УПА”
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин
21:00 — Студія Вашингтон
22:00 — Час знати — щоденний випуск новин
23:00 — Час-Time

01:00 — Час знати — щоденний випуск новин
01:35 — Спортивна Донеччина з Оленою Грамовою
04:00 — Час знати — щоденний випуск новин
05:00 — За лаштунками з Марією Деревягіною
08:00 — Час знати — щоденний випуск новин
13:45 — Здорова Донеччина з Ксенією Довженко
16:00 — Час знати — щоденний випуск новин
16:05 — Актуальний брифінг
17:00 — Час знати — щоденний випуск новин
17:05 — Документальний цикл “Жива УПА”
19:00 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
19:30 — Про важливе з Анною Амелічєвою
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин
20:10 — За лаштунками з Марією Деревягіною
21:00 — Студія Вашингтон
22:00 — Час знати — щоденний випуск новин
23:00 — Час-Time

01:00 — Час знати — щоденний випуск новин
01:35 — Здорова Донеччина з Ксенією Довженко
04:00 — Час знати — щоденний випуск новини
05:00 — Про важливе з Анною Амелічєвою
08:00 — Час знати — щоденний випуск новин
08:20 — Розповідаємо з Артутор Детковим
10:00 — Документальний фільм “Перша сотня”, створений творчим об’єднанням Вabylon’13
11:00 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
11:10 — Документальний фільм «Небо падає. Три місяці з життя Устима Голоднюка»
12:00 — Документальний фільм про Марка Паславського “Made in Ukraine. Життя за життя”
13:00 — Time4Kids Show — розважальне шоу для дітей та підлітків
15:00 — Доступно Євротур
17:00 — Документальний цикл “Жива УПА”
19:30 — Документальний цикл “Жива УПА”
20:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень

01:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
04:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
05:00 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
08:00 — Здорова Донеччина з Ксенією Довженко
10:00 — Підсумки тижня — головні новини за тиждень
11:00 — Про важливе з Анною Амелічєвою
13:45 — Time4Kids Show – розважальне шоу для дітей та підлітків
14:00 — Профіль — портрети ваших активних сусідів
15:00 — За лаштунками з Марією Деревягіною
20:00 — Час знати — щоденний випуск новин

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ

158ПідписникиПриєднатися
442ПідпісникиПідписатися