Наша команда

Хто ми такі?

Телеканал «Донеччина.TV» (скорочена назва – «ДTV») – спільний проект Донецької облдержадміністрації та групи медійників, що раніше створювали суспільне мовлення в зоні АТО. Цей проект реалізується на базі комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас».

Навіщо ми створили новий телеканал?

Відповідь проста: громада Донецької області, а простіше кажучи – всі ми, її мешканці, маємо право мати своє локальне телебачення, контент якого – це інформація про життя саме тут і зараз, про нас і для нас. До створення нового телеканалу нас спонукали суттєві зміни в інформаційному просторі регіону, що відбувались протягом останніх років, і призвели до значного послаблення українських позицій у медійному середовищі області.

Про що наш канал?

«Донеччина.TV» – інформаційний телеканал, що здійснюватиме переважно прямоефірне мовлення 24 години на добу. «ДTV» – канал про минуле української Донеччини, її сьогодення та майбутні перспективи.

Яка його місія?

Місією телеканалу ми бачимо розвиток та утвердження українського простору в регіоні. Ми прагнемо максимально точно, збалансовано, неупереджено і оперативно писати щоденну інформаційну картину Донецької області, аби наші глядачі розуміли, що тут відбувається і мали змогу самі робити висновки.

Якою буде редакційна політика мовника?

Одразу маємо зазначити, що для команди «Донеччина.TV» є важливими професійні стандарти роботи журналіста. Разом з тим, все ж, один неписаний стандарт сучасного телебачення ми не розділяємо – мова про акценти на негативі. Ми втомилися від засилля «катастрофічної» інформації, особливо тут, на Донбасі, де проблем вистачає і поза екраном. Ми говоритимемо про них, разом з експертами та глядачами шукатимемо шляхи їх розв՚язання. Проте неможна жити однією лише «зрадою», тому намагатимемося знайти «перемоги». «Донеччина.TV» – життєстверджуючий канал.

Людмила Загайнова. Головний редактор інформаційного відділу
Олена Грамова. Журналістка. Авторка та ведуча передачі “Спортивна Донеччина”
Ганна Амелічева. Журналістка
Марія Деревягіна. Журналістка, авторка та ведуча передачі “За лаштунками з Марією Деревягіною”
Ксенія Довженко. Журналістка
Дар’я Феденко. Генеральний продюсер
Алексій Якіменко. Менеджер з реклами
Дмитро Глушко. Оператор, режисер монтажу
Гай. Дудка. Оператор
Богдан Лук’яненко. Оператор
Дмитро Кононов. Провідний режисер. Автор програми “Time4Kids Show”
Влад Хондаченко. Режисер монтажу
Ігор Калініченко. SMM-спеціаліст