Наша команда

Хто ми такі?

Телеканал «Донеччина.TV» (скорочена назва – «ДTV») – спільний проект Донецької облдержадміністрації та групи медійників, що раніше створювали суспільне мовлення в зоні АТО. Цей проект реалізується на базі комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас».

Навіщо ми створили новий телеканал?

Відповідь проста: громада Донецької області, а простіше кажучи – всі ми, її мешканці, маємо право мати своє локальне телебачення, контент якого – це інформація про життя саме тут і зараз, про нас і для нас. До створення нового телеканалу нас спонукали суттєві зміни в інформаційному просторі регіону, що відбувались протягом останніх років, і призвели до значного послаблення українських позицій у медійному середовищі області.

Про що наш канал?

«Донеччина.TV» – інформаційний телеканал, що здійснюватиме переважно прямоефірне мовлення 24 години на добу. «ДTV» – канал про минуле української Донеччини, її сьогодення та майбутні перспективи.

Яка його місія?

Місією телеканалу ми бачимо розвиток та утвердження українського простору в регіоні. Ми прагнемо максимально точно, збалансовано, неупереджено і оперативно писати щоденну інформаційну картину Донецької області, аби наші глядачі розуміли, що тут відбувається і мали змогу самі робити висновки.

Якою буде редакційна політика мовника?

Одразу маємо зазначити, що для команди «Донеччина.TV» є важливими професійні стандарти роботи журналіста. Разом з тим, все ж, один неписаний стандарт сучасного телебачення ми не розділяємо – мова про акценти на негативі. Ми втомилися від засилля «катастрофічної» інформації, особливо тут, на Донбасі, де проблем вистачає і поза екраном. Ми говоритимемо про них, разом з експертами та глядачами шукатимемо шляхи їх розв՚язання. Проте неможна жити однією лише «зрадою», тому намагатимемося знайти «перемоги». «Донеччина.TV» – життєстверджуючий канал.

Людмила Загайнова. Головний редактор інформаційного відділу
Олена Грамова. Журналістка. Авторка та ведуча передачі “Спортивна Донеччина”
Ганна Амелічева. Журналістка та ведуча передачі “Про важливе”
Марія Деревягіна. Журналістка, авторка та ведуча передачі “За лаштунками з Марією Деревягіною”
Ксенія Довженко. Журналістка, авторка та ведуча передачі “Здорова Донеччина”
Дар’я Феденко. Генеральний продюсер
Олексій Якименко. В. О. директора телеканалу
Дарина Олійник. Режисер монтажу
Дмитро Глушко. Оператор, режисер монтажу
Гай. Дудка. Оператор
Богдан Лук’яненко. Оператор
Дмитро Кононов. Провідний режисер. Автор програми “Time4Kids Show”
Влад Хондаченко. Режисер дизайну
Ігор Калініченко. SMM-спеціаліст
Ігор Погрібний. Оператор, режисер монтажу