Посол Швеції обговорив можливості співпраці з владою Маріуполя

0
262

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом і Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг з робочим візитом відвідали Маріуполь. Про це йдеться на сайті Маріупольської міськради.

Під час свого візиту іноземні посадовці зустрілися з міським головою Маріуполя та обговорили перспективи розвитку міста і варіанти можливої ​​співпраці.

Гостей цікавили питання, пов’язані з децентралізацією в Україні та роботою з переселенцями. Мер розповів, що децентралізація дала містам потужний фінансовий ресурс. Завдяки чому тепер міста стали конкурувати один з одним в реалізації цікавих і успішних проектів, – йдеться у повідомленні.

Також під час візиту Посол Швеції Мартін Хагстрьом і Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг подивилися на реконструкцію соціального гуртожитку для переселенців, відновлення якого фінансується з місцевого та державного бюджетів. А також іноземні гості оцінили роботу єдиного аналітичного сервісного центру поліції, який побудований на новітніх інтелектуальних технологіях.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут