Нд. Чер 4th, 2023

Проект «Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України» реалізується за фінансової підтримки влади Німеччини. Загальна вартість 3 мільйони євро. Розрахований він на 2 роки.

У рамках проекту передбачено допомогу у відновленні житла, психосоціальну допомогу, забезпечення водою та санітарними наборами, а також транспортом. Останній – новий вид допомоги від ADRA.

Поки що транспортна комунікація – найменший за фінансуванням компонент з усіх. Ми заклали на нього 55 тисяч євро. Але на даний момент ми отримали дуже багато заявок і, можливо, збільшимо фінансування у серпні–вересні цього року, коли переглядатимемо бюджет проекту. Планується, що транспорт буде ходити від певних населених пунктів до центрів, лікарень чи ринків, але, на жаль, лише декілька разів на тиждень, – розповів керівник проекту Мамиржан Абдуллаєв під час робочої зустрічі з керівниками місцевих органів влади Донеччини у Краматорську.

Заявку на допомогу від ADRA можуть подати багатодітні родини, одинока мати чи батько, люди з інвалідністю чи онкологічними захворюваннями, а також родини з низьким рівнем доходу.

Ірина Мартинова

Від admin-tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *