Сб. Січ 28th, 2023

Установку  для «зеленого» тарифу із сонячними батареями розробило одне з підприємств Покровська. Прилади встановили у себе на території минулого року та провели усі необхідні випробування.

Підприємець з Покровська Олександра Кривенцова, яка встановила у себе на фірмі сонячну батарею, розповіла, що вони самі спроектували конструкцію та протестували її впродовж минулого року. Крім того, надлишок енергії планують продавати державі за «зеленим» тарифом. Наразі тут почали робити альтернативні джерела енергії для приватних будинків та інших підприємств.

Станції у 5 кВт буде достатньо на потреби будинку, навіть будете щось продавати. Якщо хочете заробляти на цьому за «зеленим» тарифом, то можете розмістити у себе 30 кВт станцію. Приблизні розрахунки ми робили, виходить десь 30-35 тисяч гривень людині за продану електроенергію, – розповіла підприємець Олександра Кривенцова.

Більше подробиць про покровське підприємство, яке займається виготовленням сонячних батарей, дивіться у сюжеті, що з’явиться на нашому сайті згодом.

Ірина Мартинова

 

Від admin-tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *