Учасники ЗНО можуть внести зміни в особисті дані до 2 квітня

0
633

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, у разі необхідності, можуть внести зміни в реєстраційні дані до 2 квітня 2018 року. Про це повідомляє сайт Освіта.ua.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде відправлений учаснику ЗНО в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік ».

– У разі необхідності, ви можете внести зміни в реєстраційні дані, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 06 лютого по 2 квітня 2018 року, після отримання вами сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, – йдеться у повідомленні.

Для перереєстрації необхідно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», який доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід в сервіс – за номером і пін-кодом сертифіката. Учаснику потрібно буде оформити нову реєстраційну карту, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши в нього отриманий раніше сертифікат. Пакет документів необхідно подати до відповідного регіонального центру тим же способом, яким це було зроблено під час реєстрації.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут