Школярі Миколаєва змагалися із нацгвардійцями у спортивних дисциплінах

Учні другої Миколаївської загальноосвітньої школи запросили до себе у гості  військовослужбовців в/ч 3035  Національної гвардії України та привітали їх з професійним святом. Про це повідомляють у прес-службі частини. 

Розрядити  магазин автомата Калашнікова, стрибнути якнайдалі, перетягнути канат, набити м’яча об стіну та потрапити уявною гранатою в уявну бойову машину, – строковики та школярі змагалися у вправності, влучності та силі. В одних «дисциплінах» старшокласники виявились навіть більш тренованими, ніж гвардійці. В інших – майстерність вже демонстрували військовослужбовці.

«Вчусь у дев’ятому класі, займаюся паркуром. Спорт дуже люблю. До змагань готувався. Для мене Нацгвардія – захисники рідної Вітчизни, ці люди захищають країну від загарбників, вони показують, що ми – вільна і незалежна країна!», – поділився своїми враженнями від зустрічі учень Миколаївської ЗОШ № 2 Микита Пшеничний.

Діти демонстрували не лише спортивні навички. Дівчата подарували українським захисникам танці, пісні та сувеніри, а від бійців отримали іграшкових звірят.

«Діти підготували виступи, вони передали частинку свого серця людям, які сьогодні захищають нашу Батьківщину, несуть нелегку службу в наших умовах. Зараз, під час війни, важливо, щоб військові та діти контактували», – зазначив військовий капелан Володимир Стрельцов.

Він також розповів,  що сьогодні активно просуваються проекти співпраці освітніх закладів та Національної гвардії, а також Збройних сил. Йдеться не лише про патріотичне виховання, але й про допризовну підготовку молоді.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут