Поліцейські провели майстер-клас з безпеки для дітей Мар’їнського району

0
465

Співробітники поліції влаштували для школярів факультатив, щоб нагадати, як убезпечити себе від загроз, що можуть чекати в зоні бойових дій

На базі відпочинку у Кураховому проходить туристичний зліт, на який приїхали понад 80 дітей з населених пунктів на лінії розмежування, повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

– Складне і небезпечне дитинство у більш ніж 7 тисяч дітей Мар’їнського району триває вже четвертий рік. Однак вони продовжують навчатися у школі, відпочивати та жити повноцінним життям. Тому саме цим дітям важливо постійно нагадувати про правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, – йдеться у повідомленні.

Традиційно заняття проходило з демонстрацією зброї та спецзасобів, які використовує поліція у службі. Факультатив з поліцейським – це вже традиційна вдосконалена система спілкування правоохоронців та дітей, яка дає змогу не тільки навчити їх правилам безпеки, правилам дорожнього руху, а й вирішити проблемні питання, які існують у класі, або індивідуально у кожного учня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут