Українська розвідка тестує сучасне обладнання (відео)

Удосконалення системи розвідки – це перший результат зміни формату АТО на операцію Об’єднаних сил. Нове обладнання компактне та мобільне, а головне – економить більше доби часу на виявлення цілей та координацію дій, –повідомляє прес-центр ООС. 

Наприклад, на одному зі спостережних постів українськими розвідниками виявлено ворожу ціль та координати. Спочатку їх передають на пункт управління, а вже потім командир підрозділу приймає рішення про знищення групи противника.

Раніше час на виявлення, підтвердження та прийняття рішення щодо ворожих ДРГ займав від двох до трьох діб. Зараз – це питання 1-2 хвилин. Такого висновку дійшли під час тестування новітніх засобів розвідки, що нещодавно надійшли на озброєння підрозділів ОС.

– Новітня розвідувально-сигналізаційна апаратура більш компактна та мобільна у порівнянні із попередньою. Окремо представлені декілька типів дронів, які використовуються для «дорозвідки» ворожих цілей і перекидання датчиків руху на лінію зіткнення. Також отримали сучасні засоби нічного бачення, новітні системи визначення відстані до цілі та її координати, – розповів старший офіцер.

Нова апаратура має забезпечити більш швидке виявлення противника вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Планується, що вже найближчим часом всі розвідувальні спостережні пости на передньому краї будуть обладнані новими технічними засобами іноземного виробництва.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут