Ремонт автовокзалу завершився у Краматорську

Роботи коштували чотири мільйони гривень і тривали майже рік. 

Урочисте відкриття автовокзалу у Краматорську

Сьогодні, 7 червня, представники міської влади та керівництво «Східних автовокзалів» відкрили двері оновленої автостанції міста. Сучасний зал очікування, безкоштовний Wi-Fi, кімната матері та дитини, камери схову і навіть кімната першої медичної допомоги – все обладнано за принципом комфортного прийому пасажирів, кажуть власники.

Оновлений автовокзал Краматорська

– Ми розуміємо, наскільки важливо бачити, що відбуваються позитивні зміни, зокрема, покращення якості обслуговування пасажирів, – наголосив Тимофій Шкіндер, директор ТОВ «Східні автовокзали» під час урочистої церемонії відкриття.

Керівники “Східних автовокзалів” та Всеукраїнської асоціації автостанцій відкривають двері автовокзалу для пасажирів

Особливу увагу приділили інклюзивності приміщення: по всій території автовокзалу побудували пандуси, облаштували спеціальну касу для маломобільних категорій населення, також в туалетах зробили спеціальні кімнати для людей з інвалідністю.  На відкриття запросили представників Всеукраїнської асоціації інвалідів, які на місці випробовували всі ці пристосування.

Особливу увагу приділили інклюзивності приміщення та прилеглих територій автовокзалу

Підприємство «Східні автовокзали», яке керує роботою двадцяти автостанцій області, профінансувало проект. Міська влада допомогла з подовженням термінів оренди землі, підвищенням потужності електропостачання – бюрократичними та технічними питаннями.

– Фінансової допомоги ми і не питали. Ми просили нам не заважати – і нам посприяли! – коментує участь міста у відновленні автовокзалу Ігор Житінський, керівник Всеукраїнської асоціації автостанцій.

Електроне табло допоможе стежити за прибуттям/відправленням автобусів онлайн

Крім того, заступник міського голови Краматорська Сергій Боєвський пообіцяв привести до ладу прилеглі території та відновити зелені насадження.

– До початку ремонту автовокзал знаходився в аварійному стані, бо через затоплення підвальних приміщень пішла велика тріщина. Будівлю прийшлося стягувати і деякий час дивитися, чи спрацював цей метод, – розповів головний інженер підприємства «Східні автовокзали» Віталій Березюк.

Кімната медичної допомоги працює з 8:00 до 17:00

– Законодавство зняло всі обмеження та вимоги до автостанцій, тобто будь-яка будівля може вважатися автовокзалом. І все, що зараз робиться – це суто наша ініціатива. Ми вкладаємо гроші в реконструкцію інфраструктури, бо не хочемо виводити податки в інші області. Хочемо жити тут, і хочемо жити краще, – прокоментував керівник Всеукраїнської асоціації автостанцій Ігор Житінський. 

Щодо автовокзалів області, то він зазначив, що більшість з них – збиткові. Це автостанції селищ та так званих депресивних міст. За європейськими стандартами їх треба закривати, але у випадку з нашим регіоном, їх утримують за рахунок дотацій з великих міст. Це дозволяє не руйнувати транспортну сітку. Також до кінця року планують реконструкцію автостанцій Покровська та Бахмута.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут