Вступна кампанія в Україні: як абітурієнту подати електронну заяву

Цього року заяви в електронній формі можна подавати на бакалавра і магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Сьогодні, другого липня, почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ї години 25 липня, повідомляє Міністерство освіти і науки України. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

На сайті реєстрації абітурієнтам треба вказати таку інформацію:

  • Адреса електронної пошти – вона буде логіном для входу в кабінет (важливо: використовуйте пошту, яка не заборонена на території України);
  • Пароль, який бажано запам’ятати;
  • Дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік отримання;
  • Дані атестата про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Відтепер вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Для цього на сайті є калькулятор, який автоматично обчислює бал – абітурієнту лише потрібно внести до нього всі оцінки з додатку до атестата. Якщо в додатку вже зазначений середній бал, то обов’язково потрібно перевірити, чи за правильною методикою він обчислений, тобто чи всі оцінки враховані.

Всі електронні кабінети, створені в 2016-2017 роках, видалені. Тож якщо вступник раніше вже реєстрував кабінет, але цього року планує вступати знову, то йому потрібно ще раз пройти процедуру реєстрації. Так само з системи були видалені всі тестові кабінети, які створювалися 25 і 26 червня.

Докладна інструкція з реєстрації кабінету доступна за цим посиланням, а також можна переглянути відео-інструкцію.

Нагадуємо, що з 25 червня для вступників працюють гарячі телефонні лінії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут