Конкурс: десяти місцевим редакціям допоможуть запустити інтернет-видання

Редакції з невеликих міст України (до 250 тисяч населення) можуть отримати підтримку від Агенції розвитку локальних медіа “Або” – сучасний сайт та річну менторську підтримку. 

Подавати заявки можуть екс-комунальні та приватні медіа, які досі не мають власних сайтів або хочуть осучаснити існуючі. Також приймаються колективні заявки від 2-3 редакцій із сусідніх містечок, які готові створити спільне для кількох районів або ОТГ інтернет-видання.

 Агенція “Або” надає сайт на платформі The City. Це сучасна верстка, адаптивний дизайн (зручно читати на смартфонах і планшетах), можливість самостійно налаштовувати сайт — додавати розділи, блоки, змінювати їхнє розміщення та вигляд. На платформі The City вже працюють 9 міських видань, запущених торік в рамках аналогічного проекту, – розповідають організатори конкурсу.

Обов’язковою умовою участі у проекті є тісна співпраця з менторами та готовність відмовитися від застарілих підходів до роботи.

З розробкою додаткових функцій допомагатиме веб-розробник агенції “Або”. Також, кожна редакція безкоштовно отримує дизайнера, який готуватиме інфографіку, ілюстрації, картинки для соціальних мереж. Агенція також оплатить рекламу інтернет-видання у соціальних мережах.

За учасниками будуть закріплені ментори — досвідчені редактори і медіаменеджери, які спільно з редакціями розроблять реалістичні плани розвитку інтернет-видань: пошук джерел прибутку, нові формати реклами, осучаснення стилістики редакційних текстів, пошук нових форматів для матеріалів.

Для участі у проекті слід до 15 липня:

Перевагою для відбору буде існування видання не менше трьох років, наявність у команді комерційного менеджера або готовність взяти його у штат, можливість призначити жерналіста або редактора, який займеться розвитком інтернет-ресурсу.

З редакціями, які увійшли в шорт-лист кандидатів на перемогу, зв’яжуться 20 липня.

 

Каріна Єфремова

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут