За півроку 130 мешканців Покровська постраждали від дій шахраїв

0
180

Збиток людей різного віку та соціального статусу становить від сотень до кількох тисяч гривень, повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Допомагають шахраям неуважність та розгубленість постраждалих, які в паніці поспішають виконувати прохання незнайомців.

Найбільша кількість шахрайств трапляється під приводом купівлі-продажу різноманітних товарів на інтернет-сайтах, коли потенційний продавець пропонує відправити товар після отримання передплати, а потім разом із нею зникає.

Так, минулого дня була ошукана 27-річна покровчанка. Жінка перерахувала інтернет-продавцю у якості передплати за косметологічну кушетку тисячу гривень. Згодом виявилося, що оголошення – це «приманка» шахрая, який в такий спосіб видурив у жінки кошти.

Дзвінки від «співробітників банку» – ще один з розповсюджених видів шахрайства. Невідомі телефонують чи відправляють смс-повідомлення своїй жертві і виманюють персональні дані та номери банківських карток.

Не оминають аферисти і схеми, засновані на «родинних стосунках». Так, шахраї телефонують громадянам та повідомляють, що їхні родичі потрапили в поліцію чи в лікарню, і потрібно терміново їх «врятувати».

Правоохоронці звертаються до громадян із закликом не поспішати перераховувати гроші невідомим, спочатку самостійно телефонувати до банківських установ і родичів та нікому не повідомляти свої особисті дані.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут