До мікрорайону Лазурний ходитиме автобус 16А

0
237

Маршрут нового автобусу 16А буде подовжено до мікрорайону Лазурний, повідомляє прес-служба Краматорської міськради

Сьогодні, 25 вересня, під час робочої апаратної наради начальник відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва повідомила, що у святкові дні приватні перевізники у вечірній та нічний час випустили на маршрути не достатню кількість пасажирського транспорту.

– Комунальний авто- та електротранспорт працював у посиленому режимі, а от до приватних перевізників у нас є запитання, – зауважила Олена Бахметьєва. – У зв̓язку із недостатньою кількістю на лініях приватного пасажирського транспорту у краматорчан виникли суттєві проблеми із пересуванням містом. Найбільша кількість скарг надійшла від мешканців мікрорайону Лазурний. Тому ми прийняли рішення, що новий комунальний автобусний маршрут 16А у тестовому режимі буде подовжено до мікрорайону Лазурний.

Нагадаємо, що з вересня почав роботу у тестовому режимі автобус №16А, який з’єднує селище Городещино та центр міста. Для цього закупили три нових автобуси “Атаман” за гроші міського бюджету. Відтепер маршрут подовжено до мікрорайону Лазурний.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут