Більше 100 одиниць зброї здали мешканці Донеччини за дев’ять днів

0
143

Серед зброї, яку добровільно здавали місцеві жителі, частина – з арсеналу бойовиків. 

Найбільший арсенал принесла до поліції мешканка Слов’янська. Жінка знайшла мішок зі зброєю серед будівельного сміття під час ремонту у зруйнованому гаражі. Всередині знаходилося сім карабінів і рушниць. Серед них – ті, що ніколи не перебували на обліку в органах внутрішніх справ, а також зброю, що була викрадена бойовиками та вважалася втраченою внаслідок окупації міста незаконними збройними формуваннями.

Всього за дев’ять днів проведення акції громадяни здали 109 одиниць зброї, з них 18 – раніше незареєстрованих. Поліцейські прийняли від мешканців області 8 одиниць мисливської нарізної зброї, 60 одиниць гладкоствольної, 38 газових пістолетів і револьверів, а також пристрої травматичної дії та холодну зброю. Крім того, здано дві міни, п’ять гранат, понад 400 патронів армійського зразка. Все це зберігалося у населення незаконно.

За останні два роки від поводження з вибухонебезпечними предметами загинули 17 людей, в тому числі одна дитина, ще майже 40 були травмовані, повідомляє Слов’янский відділ поліції.

Акцію добровільної здачі зброї правоохоронці проводять з метою вивести із обігу незаконну та бойову зброю та зменшити ризики її застосування. Крім того, якщо людина добровільно здає зброю, вона уникає покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут