Вт. Бер 21st, 2023

Отримують тепло майже всі об’єкти соціальної сфери міста. Серед причин, з яких тепло є не у всіх – технічні причини та борги. Про це повідомляють у прес-службі Краматорської міськради. 

Наразі у 770 з 911 багатоповерхівок Краматорська є тепло. Опалення є і у всіх об’єктах соціальної сфери, крім двох шкіл та одного дитячого садочка. Серед причин, через які відсутнє тепло, технічні, пов’язані з проведенням пусконалагоджувальних робіт та ліквідацією аварійних ситуацій, а також заборгованість населення перед теплопостачаючими організаціями.

– У той час, коли котельні теплопостачаючих підприємств працюють на газу, а населення має перед ними заборгованість, очікувати, що опалювальний сезон проходитиме без проблем – неможливо. Адже газопостачаюче підприємство не буде давати енергоносій задарма. За спожитий газ потрібно розраховуватись. Сьогодні нам вдалося дійти згоди із газопостачальником, але ситуацію із боргами треба вирішувати і, насамперед, із боргами населення перед теплопостачальниками, – говорить міський голова Андрій Панков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *