Порошенко підписав указ про введення воєнного стану 

На сайті Ради національної безпеки і оборони України оприлюднили текст указу Президента. 

В указі йдеться про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”. Контроль за виконання покладено на Секретаря РНБО Олександра Турчинова.

За словами Секретаря РНБО України, дії Російської Федерації проти кораблів українських ВМС «є збройною агресією проти України, яка підпадає під пункти c, d статті третьої Резолюції 3314 (ХХIХ) Генеральної асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року».

– Виходячи з цього, РНБО визначила за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки через посилення загроз державній незалежності та територіальній цілісності України, – сказав Турчинов. – У зв’язку з цим Президенту запропоновано ввести воєнний стан в Україні строком на 60 діб.

Відповідне рішення Президента України повинна схвалити Верховна Рада України, яка мала б зібратися 26 листопада о 16:00 на позачергове засідання.

Нагадаємо, що РНБО підтримала пропозицію Порошенко ввести воєнний стан.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут