Вт. Бер 21st, 2023

Тарифи на послуги з централізованого опалення, та на постачання гарячої води для населення Миколаївки з нового року можуть зрости на 17-25%, повідомляє ПАТ «Донбасенерго».

«На сьогоднішній день діяльність Слов’янської ТЕС з виробництва теплової енергії та надання послуг з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання не відповідає вимогам ліцензійних умов, оскільки не є економічно обґрунтованою. Для забезпечення надійного і безперебійного енергозабезпечення Миколаївки в цілому «Донбасенерго» спільно з членами створеної розпорядженням міського голови робочої групи розроблена Схема перспективного розвитку системи теплопостачання м Миколаївка», – йдеться в повідомленні.

Перегляд тарифів обумовлений ростом цін на паливо та ростом мінімальної заробітної плати. В діючих сьогодні тарифах враховані показники 2016 року.

З 1 січня 2019 року вартість однієї гігакалорії теплової енрергіі планують збільшити до 1157,95 грн. (діючий тариф – 914,95 грн.) або ж до 48,95 грн. за один квадратний метр опалювальної площі (діючий тариф – 38,68 грн.). Кубометр гарячої води, за який мешканці платять 70,79 грн., з нового року може коштувати 83,27 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *