У Слов’янську відкрили сучасний ЦНАП

0
913

У Слов’янську відкрився Центр надання адміністративних послуг, ЦНАП, який дозволяє громадянам швидко і одному місці отримати довідки чи реєстраційні документи.

Центр надає близько 200 адміністративних послуг населенню. Це і реєстрація майна, підприємства, земельні та кадастрові питання тощо. ЦНАП також надає деякі послуги пенсійного фонду та медичних установ: тут можна обрати сімейного лікаря та отримати кошти на поховання.

– Насправді ми відкриваємо оновлений центр надання послуг – і це черговий крок. Крок для побудови системи прозорої та ефективної системи надання державних послуг. Послуг і системи, де в центрі буде людина і її потреби, – зазначив голова Донецької облдержадміністрації, Олександр Куць, який приїхав на відкриття відділення.

Для комфорту відвідувачів у ЦНАПі діє система електронної черги та працюють спеціалісти рецепції, які підкажуть порядок дій з конкретного питання.

Новий центр адаптований для відвідування людей з особливими потребами: вхід оснащений пандусом, всередині приміщення є спеціальні позначки для осіб з вадами зору, передбачений санвузол для інвалідів. Також тут є кімната матері і дитини.

Загальна вартість проекту склала 510 тисяч доларів США, з яких 80 відсотків профінансував Європейський Союз, решту надав місцевий бюджет.

Каріна Єфремова

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут