Кризовий центр реабілітації учасників АТО створять в Слов’янську

0
194

У Донецькій області затверджені до фінансування 23 проекти з будівництва амбулаторій на загальну суму майже 120 млн грн. 

 

 

 

 

 

 

 

Про це повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації.

“В рамках програми розвитку медицини в сільській місцевості затверджені до фінансування 23 проекти з будівництва амбулаторій на загальну суму майже 120 млн грн. Ще 11,5 млн грн спрямують на закупівлю автомобілів для цих амбулаторій. Відновлюються роботи і розвиваються обласні заклади охорони здоров’я – травматологічна і психіатрична лікарні, обласний госпіталь для ветеранів війни і центр боротьби зі СНІДом”, – йдеться в повідомленні.

У первинній ланці на Донеччині відкрито 15 нових амбулаторій та 5 фельдшерських пунктів, на вторинному рівні – 9 кабінетів комп’ютерної томографії, а також спеціалізовані відділення в Краматорському онкологічному диспансері і Маріупольській лікарні швидкої допомоги.

Також в регіоні планується створення багатопрофільної лікарні та перинатального центру в Краматорську, обласної дитячої лікарні – в Слов’янську, нейро-судинного центру – в Дружківці.

“Окремою ланкою розвитку є медичне забезпечення захисників України – в Слов’янську планується створення кризового центру реабілітації учасників АТО і їх сімей”, – відзначають в ОДА.

Нагадаємо, що у Слов’янську відкрився Центр надання адміністративних послуг. 6 грудня голова Донецької ОВЦА Олександр Куць привітав всіх військовослужбовців із професійноим святом – Днем збройних сил України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут