На Донеччині закінчився історичний ремонт доріг

0
197

У 2018 році на Донеччині відремонтували майже 125 км доріг, з яких 104,9 км автодоріг державного значення середнім поточним ремонтом, 5 мостів та 20 км доріг – капітальним ремонтом (із улаштуванням нижніх шарів покриття). Тобто уперше за останні роки деякі пріоритетні траси нарешті зазнали комплексного відновлення.

Цього року поточним ремонтом відновлено 21,2 км міжнародної траси М-03.

Нова проїзна частина має сучасну пластикову розмітку (відремонтованими автопавільйонами, новими дорожніми знаками). Її відремонтовано від межі Харківської області, через Слов’янськ, у напрямку Бахмута, тобто ремонт повністю виконано у межах Слов’янського району. У Бахмутському районі цього року виконували капітальний ремонт, який продовжиться наступного року.

Також цього року проводили ремонт важливої для області артерії Т-05-14 Добропілля – Лиман, по якій проходить основний транспортний потік воєнних та цивільних вантажів – уздовж лінії розмежування.

У 2018 році в Донецькій області відремонтували Н-20 між Слов’янськом і Краматорськом.

Нагадаємо, що у Слов’янському районі поліція проводить профілактичне відпрацювання. Також на цьому тижні між Слов’янськом і Краматорськом за водіями почала “стежити” TruCam.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут