Мешканка Слов’янська “активувала” банківську карту за 11 000 грн.

0
150

Існує безліч видів шахрайства, але серед них є вже й “класичні”, якими аферисти користуються раз від разу, і на жаль, все одно знаходяться громадяни, які стають їхніми жертвами.

 

37 – річна жителька селища Райгородок Слов’янського району розповіла поліцейським, що їй зателефонував чоловік, представився співробітником банку і повідомив, для того, щоб вона змогла користуватися банківською карткою її необхідно активувати. А для виконання цієї операції необхідні секретні дані – СVV код (три цифри на зворотній стороні картки), термін дії і останні цифри номера карти.

Через деякий час з банківського рахунку заявниці були викрадені всі кошти – 11 тисяч гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 “Крадіжка” Кримінального кодексу України

Поліція закликає мешканців бути пильними. Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії) не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.

Нагадаємо, мешканці Добропільщини втратили майже 20 тисяч гривень через шахраїв. Мешканець Нікольського району хотів придбати автомобіль та залишився без коштів на банківській карті.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут