З початку року в Слов’янському районі трапилося 77 ДТП

Протягом року працівниками поліції складено майже 4,3 тисячі матеріалів у відношенні водіїв, які порушили правила дорожнього руху, більше 308 з них – перебували у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Всього в цьому році в районі трапилося 77 дорожньо – транспортних пригод, з них 22 – з постраждалими. Серед них було скоєно три аварії, в який водії-винуватці тікали з місць події.

В одному випадку в дорожній пригоді постраждали 27-річна жителька селища Сергіївка та її 32 – річний односельчанин. В другій аварії постраждав 35 – річний житель Слов’янська. А ось у третьому випадку постраждав 77-річний велосипедист, житель селища Новоселівка.

Співробітники групи реагування встановили всіх винуватців ДТП.

Існує декілька категорій причин ДТП: водії, пішоходи, умови на дорозі, велосипедисти, неполадки транспорту та інше. А найрозповсюдженішими причинами аварій є перевищення швидкості, керування в нетверезому стані, необачність учасників дорожнього руху та погодні умови.

На передодні зимових канікул поліція звертається до всіх батьків з проханням нагадати дітям правила поведінки під час прогулянок. Зверніть увагу дітей на те, що дорогу необхідно переходити в установленому місті.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут