На Донеччині придбали більше одиниць житла для дітей-сиріт, ніж планували

За словами голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, для дітей-сиріт придбано та вручено 264 одиниці житла замість запланованих 235 помешкань. У цьому році повністю виконали зобов’язання перед дітьми-сиротами щодо надання їм квартир і будинків.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

68 з 264-х придбали за кошти субвенції з державного бюджету, 139 – на умовах співфінансування за рахунок субвенції з обласного та місцевих бюджетів, 18 – з житлових фондів міст та районів, одна квартира придбана коштом місцевого бюджету, 38 надано з фондів житла соціального призначення.

Крім того, за гроші субвенції з державного бюджету придбали 13 житлових будинків для Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) на загальну суму 26 млн 575 тисяч. І виділили 93 тисячі 750 гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва одного ДБСТ. Таким чином, субвенція з державного бюджету в сумі 45 млн 415 тисяч 400 гривень повністю розподілена і використана.

Із загальної суми запланованих коштів субвенції обласного бюджету в 39,5 млн грн не використали 887 тисяч 800 гривень. Міста та райони, які не в повному обсязі використали виділені кошти – Слов’янськ, Бахмутський та Мангушський райони – пояснюють це відсутністю належних пропозицій на вторинному ринку житла.

Нагадаємо, що сьогодні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць спростував заяви сепаратистів ОРДЛО про нібито намір використати хімічну зброю військами України та союзниками.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут