У Слов’янської пожежної частини з’явився новий автомобіль

0
113

Начальник 38-ї пожежно-рятувальної частини Слов’янська, капітан Служби цивільного захисту Сергій Шпаковський розповів, що новий автомобіль був переданий Службою з надзвичайних ситуацій і главою МВС Арсеном Аваковим в Краматорську.

Про це повідомляє сайт 6262.

Автомобіль оснащений за останнім словом техніки і потужніше, ніж інші автомобілі, які є в автопарку пожежної частини. Оснащений лебідкою (щоб витягувати автомобілі), мотопомпою і повним комплектом пожежно-рятувального обладнання, автоцистерною на 4 тонни води, генератором на 7 кВт. Продуктивність насоса 60 л в секунду.

Машина розрахована на 7 осіб екіпажу. Мотопомпа необхідна, якщо потрібно набрати воду, але немає можливості близько під’їхати до джерела, що особливо актуально для сільської місцевості.

У машині є ортопедичні носилки, бензопили для різання металу, бетону і дерева, комплекти рукавів і рукавних стовбурів. Автомобіль сконструйований на базі МАЗу, володіє підвищеною прохідністю. Збирають і комплектують такі автомобілі на заводі “Пожмашина” (Чернігівська обл.).

Зараз машина і її оснащення проходить випробування. Планується, що в січні її почнуть експлуатувати. Разом з новим автомобілем в пожежній частині 8 одиниць техніки. Аналогічна машина, але більш раннього покоління, знаходиться в Миколаївці.

Нагадаємо, що у Краматорську, 17 грудня, Арсен Аваков зустрівся з представниками ГУНП та ДСНС Донецької області, аби вручити державні нагороди та сертифікати на придбання службової техніки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут