Пт. Чер 9th, 2023

Юна піаністка з Костянтинівки Діана Стогнушенко стала призером міжнародного конкурсу International Piano Competition César Franck 2018, який відбувся наприкінці грудня у Брюсселі. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць.

“Про це мені на сторінку написала її мама, пані Надія Стогнушенко. Талановита дівчинка з Костянтинівки виборола третю премію і стала єдиною, хто привіз в Україну нагороду з International Piano Competition César Franck. Пані Надія зазначає, що конкурс був дуже складним, але цікавим. Його оцінювали члени журі з Італії, Іспанії, Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Бельгії та Росії. Від них Діана отримала не лише нагороду, а й цінні рекомендації і пропозиції щодо подальших виступів”, – написав Олександр Куць

На конкурсі юну піаністку підтримувала її наставниця – Лариса Бондаренко. Після повернення з Брюсселю вони були запрошені до Маріїнського палацу на зустріч з Мариною та Петром Порошенками. Діана зіграла на роялі та отримала нагороду від Президента України.

“Дякую усім, хто розвиває дитячі таланти тут, на Донеччині – педагогам та наставникам. Окремо дякую управлінню у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації за те, що знайшли можливість фінансово підтримати поїздку талановитої дитини до Брюсселю”, – зазначив голова Донецької ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *