На Донеччині розвивається малий та середній бізнес

0
79

У минулому році в рамках програми Донецької облдержадміністрації з розвитку малого та середнього бізнесу «Український донецький куркуль» з обласного бюджету був профінансований 81 проект на загальну суму 35,07 млн грн. Створено 334 робочих місця.

Фінансування програми у минулому році відбувалося за формулою 70 на 30 (70 – обласний бюджет, 30 – місцеві). Сума співфінансування з місцевих бюджетів склала близько 10 млн грн.

За два роки свого існування програма набирає популярності серед жителів Донеччини, які бажають розпочати власний бізнес: у минулому році було подано 343 проекти на загальну суму 145,4 млн грн. Але фінансування з них отримує лише 24% – більшість проектів потребують доопрацювання і не проходять відбору членів конкурсної комісії. До речі, у 2018 році для визначення переможців провели 5 конкурсних відборів.

За словами голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, підтримувати розвиток малого підприємництва в області будемо і надалі – програму плануємо продовжити і у 2019 році.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут