Восьму добу триває голодування працівниць ДП «Селидіввугілля»

Восьму добу триває голодування працівниць непромислової групи ДП «Селидіввугілля». Зараз у протестній акції беруть участь відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан, лаборант відділу якості Майя Левандовська та лаборант вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» Лариса Малик.

Найдовше голодують Наталія Мєднікова і Катерина Богдан, які вже вкрай виснажені та безсилі. Вони скаржаться на слабкість, запаморочення, у них почалися проблеми із зором. Однак припиняти акцію протесту поки що наміру не мають. Ще гірший стан у Майї Левандовської, яка страждає на серцеву недостатність, а тому відмова тривалий час від їжі негативно позначається на її здоров’ї. Медики, які щодня оглядають жінок-протестувальниць, саме їй рекомендують негайно відмовитися від голодування. Про це розповіла Лариса Малик. За її словами, у разі, якщо проблеми зі здоров’ям таки змусять Майю Левандовську вийти із голодування, її готові замінити інші працівниці.

«Тримаємось, як можемо, – зазначила Лариса Малик. – Приємно, що нас підтримують профспілківці з інших регіонів, і навіть із Білорусі. А прикро те, ні генеральний директор ДП «Селидіввугілля», ні директор шахти «Курахівська» з нами навіть не виходять на телефонний зв’язок. А від керівників нижчої ланки тільки й чуємо: «Припиняйте цю затію, бо нічого вона не дасть».

Жінки мають намір продовжувати протест до повного задоволення своїх вимог – погашення заборгованості із зарплати за жовтень, листопад і грудень, а також залишок заборгованості за вересень. Варто зазначити, що у більшості робітниць зарплати мінімальні – близько 3200-3400 гривень. Та й ті не можуть отримати вчасно.

Нагдаємо, що працівники шахти на Донеччині голодують вже тиждень.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут