Миколаївський ЦНАП видаватиме закордонні паспорти та ID-картки

Віднині в Центрі надання адмінпослуг Миколаївської міської ОТГ можна буде оформити паспорт нового зразка. А сучасний біометричний паспорт тут зможуть отримати охочі зі всієї України.

Серед об’єднаних громад ЦНАП у Миколаївці став другим на Донеччині, де мешканці можуть отримати таку послугу, не виїжджаючи до районного центру. Першими серед ОТГ видачу паспортів налагодили в Шахівській сільській громаді.

Центр надання адміністративних послуг у Миколаївській ОТГ відкрився влітку 2018 року в форматі Прозорого соціального офісу. За цей час у ЦНАПі розглянули понад 2,3 тис. заяв, надали майже 1,8 тис. консультацій.

У Миколаївському ЦНАПі введена в дію поки одна станція для оформлення та видачі паспортів – необхідне обладнання закупили за кошти ПРООН. Другу станцію міська рада придбала за кошти громади при співфінансуванні з Міністерства з питань окупованих територій. Коли обладнання пройде відповідні процедурне оформлення через Державну міграційну службу, другу станцію також запустять у роботу.

Наразі міська рада проводить роз’яснювальну роботу зі школами, щоб діти, які досягли 14-річного віку, своєчасно оформили внутрішні паспорти у вигляді ID- карток і не мали проблем з отриманням документів про освіту через можливу відсутність внутрішнього паспорта.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут