На КПВВ Донеччини функціонують пункти надання допомоги населенню

0
119

Для того, щоб процедура перетину лінії розмежування була максимально комфортним, на кожному із чотирьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду – «Майорське», «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» – у цілодобовому режимі функціонують пункти надання допомоги та  пункти обігріву.

У них чергують представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які не тільки надають необхідну допомогу громадянам, але й проводять з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпеки життєдіяльності. Від рятувальників люди отримують теплий чай, ковдру, а також корисні поради, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації або при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Лише за минулу добу в пункти надання допомоги звернулись  57 людей, у тому числі 2 дитини та 21 людина похилого віку. З початку функціонування пунктів, зареєстровано та надано допомогу 87 297 особам (з них 6008 дітей та 16 550 людей похилого віку).  Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню залучається 16 чоловік особового складу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут