Вт. Бер 28th, 2023

17-го січня Мирноград відвідав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Так, глава МЗС України відвідав ЗОШ №5 ім. Валерія Доценко в рамках ексклюзивного Міжнародного соціального проекту проекту «Книга добра», ініціатором якого є він сам.

Крім цього, даний проект розвивається також за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Державного самоврядування українців Угорщини, Центру української культури в м.Таллінн (Естонія) і Благодійного Фонду «Чисті серцем».

«Книга добра» – це міжнародний соціальний проект, який об’єднав в собі тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про прояви добра. На першому етапі проекту діти і дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії. Тоді на адресу організаторів «Книги добра» надійшло понад 3 тисячі унікальних історій про добрі вчинки безкорисливих людей з чуйним серцем. Далі з них відібрали сотню найцікавіших історій.

Другий етап «Книги добра» був присвячений створенню унікальних малюнків (ілюстрацій) до історій майбутньої книги. За цей час його організатори отримали близько 40 000 ілюстрацій до вже написаних історіям про добро. З них також були обрані 100 кращих робіт.

На завершальному етапі проекту було вибрано 50 історій і 50 малюнків, які і увійшли в «Книгу добра». Всього було виготовлено 10 000 друкованих примірників, а також 100 ексклюзивних екземплярів «Книги добра». За час реалізації проекту в ньому взяли участь понад 300 000 дітей і дорослих. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Мирноградської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *