На Донеччині триває боротьба з контрабандою

На Донеччині в районі операції Об’єднаних сил прикордонники попередили незаконне переміщення через лінію розмежування крупної партії медпрепаратів на майже півмільйона гривень.

На виконання розпорядження Командувача Об’єднаних сил щодо посилення боротьби з незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування, оперативними співробітниками Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби, зі складу Об’єднаних сил, було виявлено та затримано велику партію медпрепаратів, що намагались незаконно перевезти на тимчасово окуповану територію України.

Так, сьогодні в КПВВ «Новотроїцьке» прибули для оформлення на виїзд до ТОТ України за маршрутом Волноваха-Донецьк, два транспортні засоби під керуванням громадян України, відносно яких прикордонники Донецького загону зі складу Об’єднаних сил вже мали оперативну інформацію щодо можливого незаконного переміщення товарів. Автомобілі негайно були виведені із загального потоку для проведення поглибленого огляду.

В ході роботи спільної оглядової групи прикордонників і представників ДФС, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, у салонах транспортних засобів було виявлено велику кількість косметичних та лікарських препаратів. Пояснити походження та призначення значної партії медикаментів чоловіки не змогли.

Мовляв, отримали на пошті і після перетину лінії розмежування мали передати знайомим, адрес і контактних даних яких не знають. Нагадаємо, раніше прикордонники фіксували випадки закупівлі медпрепаратів на контрольованій території України для лікування бойовиків на окупованих територіях.

Куди ж насправді чоловіки доставляли медикаменти та з якою метою будуть з’ясовувати відповідні правоохоронні органи. Представниками ДФС України товар вилучено, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3. Сума оцінки медикаменті склала 490,5 тисяч грн.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут