Поліцейські знайшли зниклу краматорчанку

0
423

Через складні взаємовідносини в родині 15-річна школярка місцевої школи протягом доби батькам не повідомляла своє місце знаходження, вона вимкнула мобільний телефон та переховувалась у подружок.

18 січня об 21.30  годин на лінію 102 звернулася 35 річна жителька Краматорська  яка  повідомила, що вона втратила зв’язком із дочкою яка пішла до подруги ще 17 січня. Дівчина неодноразово вже залишала місце мешкання, однак, де вона знаходиться на теперішній час було невідомо.

Негайно на пошуки дівчини виїхала слідчо-оперативнагрупа та старший інспектор ювенальної превенції Павло Мелешко. Поліцейські почали спілкуватися із подружками  дівчини, але вони вводили в оману правоохоронців та не повідомляли місце перебування своєї знайомої.

Завдяки професіоналізму та практичному досвіду у пошуку дітей, Павло Мелешко встановив місце знаходження дівчини і повернув її в родину. Завдяки швидкому реагуванню поліції, протиправних дій по відношенню до дитини вчинено не було. Працівники поліції ювенальної превенції провели профілактичну бесіду із дівчиною та її матір’ю та надалі будуть працювати із даною родиною.

Правоохоронці закликають батьків бути уважнішими до дітей, а молодь – не робити необдуманих вчинків.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут