У Краматорську ввели заборону на продаж алкоголю вночі

30 січня, під час чергового засідання сесії Краматорської міської ради було ухвалене рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Краматорська у визначений час доби».

З метою попередження правопорушень, злочинів, вчинених на території міста у стані алкогольного сп’яніння, в тому числі серед неповнолітніх, враховуючи звернення мешканців міста щодо заборони цілодобового продажу алкогольних напоїв, депутати міської ради підтримали ініціативу про обмеження продажу вищезазначених напоїв з 23:00 до 08:00.

Чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Краматорська, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та здійснюють торгівлю ними.

Суб’єктам господарювання, на яких розповсюджується дія даного рішення, рекомендувано інформувати, в будь-який зручний для них спосіб, покупців про встановлену даним рішенням заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений даним рішенням час доби.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут