Затриманий на Донеччині іноземний кримінальний «авторитет» заарештований на 60 діб без права застави

0
257

Як повідомив заступник начальника поліції Донецької області-начальник кримінальної поліції Артем Кисько, затриманий є представником злодія в законі Надіра Саліфова на прізвисько «Гулі».

В Донецьку область 37-річний чоловік прибув для встановлення «злочинного порядку».

«Було встановлено, що підозрюваний зустрічався з представниками різних діаспор та озвучував їм свої вимоги», – зазначив Артем Кисько.

В Україні іноземець вже не вперше. На початку 2018 року його було оголошено в міжнародний розшук за розбій (ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України) та пограбування з проникненням у житло, вчинені в Полтавській області.

В грудні 2018 року громадянин Грузії та ще кілька раніше судимих осіб затримувався працівниками СБУ та слідства Нацполіції за здирництво.

Спільники вимагали грошові кошти з кількох потерпілих. Того разу він був заарештований з правом застави в розмірі 140 тисяч гривень. Необхідна сума була внесена, і затриманий опинився на волі.

Цього разу підозрюваний перебував в Україні під новим ім’ям. Як з’ясувалося, в себе на батьківщині чоловік офіційно змінив прізвище та по-батькові та легально в’їхав у державу. У такий спосіб він намагався сховатися від правоохоронних органів та уникнути відповідальності.

Наразі затриманий за рішенням суду взятий під варту та переданий ініціаторам розшуку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут