Відкриття опорної школи в Слов’янську в черговий раз відкладається

Поставка меблів в опорну школу №13 Слов’янська знову відкладається через те, що компанія, яка програла тендер оскаржила його результати. 

Про це йдеться на сайті системи електронних закупівель Прозорро, – повідомляє видання “Острів”. 

Скаргу в Антимонопольний комітет на замовника тендера – Департамент освіти і науки Донецької області – компанія ТОВ “Меблі-Техностиль” подала 1 лютого. 

Скарга отримала статус “Прийнято до розгляду”, вона буде розглядатися 21 лютого в Києві. 

Фірма, яка запропонувала на аукціоні найменшу ціну на меблі для шкіл – 2,78 млн грн, просить скасувати рішення тендерного комітету департаменту про відхилення її пропозиції і переглянути рішення про визначення переможця в тендері, призначивши новий розгляд тендерних пропозицій.

На думку заявника скарги, тендерну пропозицію конкурента (3,1 млн грн) не відповідає вимогам тендерної документації і було прийнято з порушенням закону України про державні закупівлі. 

Раніше повідомлялося, що завершення робіт з реконструкції опорної школи в Слов’янську і її запуск відкладалися вже кілька разів. Спочатку школу планували запустити в листопаді 2017 року, потім – на початку 2018 року, далі навесні, до нового навчального року та в січні 2019 року. Останній раз терміни були перенесені на кінець лютого через чергове скасування тендера на закупівлю 33 комплектів меблів, на які замовник готовий був виділити 3,2 млн грн.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут