На Донеччині дорожники ліквідовують аварійну ямковість

0
222

На автомобільних дорогах загального користування державного значення Донецької області тривають роботи із забезпечення безаварійного проїзду.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення Донецької області тривають роботи із забезпечення безаварійного проїзду. Ділянки автошляхів, уражені новоутвореними вибоїнами, до виконання оперативних заходів облаштовуються тимчасовими дорожніми знаками: 1.10 «Нерівна дорога», 1.12 «Вибоїна» та 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» (відповідно до ДСТУ 8749:2017 «Безпека дорожнього руху. Огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт»).

За результатами позапланового обстеження, станом на 06.02.2019 загальна площа ураження новоутвореними вибоїнами проїзної частини міжнародних (М-03, М-04, М-14) і національних (Н-08, Н-15, Н-20, Н-32) трас становила близько 3 тис. м² (дивитись Перелік автодоріг).

Враховуючи масштабний плановий ремонт із ліквідації вибоїн під час будівельного сезону-2018, виконаний за сприятливих погодних умов із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей; постійне підтримання проїзної частини у належному експлуатаційному стані в осінньо-зимовий період року (у безопадну погоду), показники ураження проїзної частини основних транспортних коридорів I та II категорій наразі не критичні, але суттєві, з огляду на те, що на календарі лише початок лютого.

Технологічний процес передбачає: організацію дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт, очищення місця ремонту від старого матеріалу (пилу/бруду), розігрів місця ремонту, підґрунтовку вибоїни в’яжучим, влаштування органо-мінеральної суміші (або холодного асфальтобетону), ущільнення суміші (ручним трамбуванням або віброплитою) та контроль якості робіт.

Для вживання оперативних заходів із ліквідації аварійної ямковості, щоденної ритмічної роботи виробничих бригад та поповнення запасів органо-мінеральної суміші ДП «Донецький облавтодор» запускає власні асфальтобетонні заводи, які з початком будівельного сезону-2019 виготовлятимуть гарячу асфальтобетонну суміш для виконання традиційних планово-попереджувальних робіт із усунення різного роду локальних деформацій проїзної частини (вибоїн, колійності, сітки тріщин тощо).

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Підкреслюємо: ліквідація аварійних вибоїн – тимчасовий захід для забезпечення безпеки дорожнього руху!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут