Вт. Бер 28th, 2023

У місті Краматорську пройшла семінар-нарада для директорів та педагогічних працівників 27 інклюзивно-ресурсних центрів області за темою «Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів».

У заході взяли участь представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директорів та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів міст, районів, ОТГ.

Під час заходу розкрито основні етапи та напрями діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та визначена роль керівника та педагогічних працівників у системі ефективного проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Практична частина семінару дала можливість учасникам закріпити набуті знання у вирішенні ситуативних завдань в роботі з висновком інклюзивно-ресурсного центру.

Обговоривши науково-теоретичні та практичні проблеми щодо організації інклюзивного навчання в системі освіти області для дітей з освітніми потребами учасники заходу відпрацювали план дій щодо налагодження цілісної системи ефективної роботи команди фахівців іклюзивно-ресурсних центрів системи освіти області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *