РЕМ відключає об’єкти Словкурорта за борги

Сьогодні відбувається відключення об’єктів Слов’янського курорту від елетрозабезпечення через великий борг. Про це розповів Віталій Васильович Колесник – керівник Слов’янського РЕМ. 

Про це повідомляє міський сайт 6262.

Донецькі електромережі раніше попереджали боржника про можливе відключення від електропостачання, однак жодної реакції не було. 

Сьогодні представники Слов’янського РЕМ спільно з представниками Словкурорта проводять відключення об’єктів неплатника.

Частково постраждали і місцеві жителі курорту, яких також довелося знеструмити, однак, за словами Віталія Васильовича, це виключно ті користувачі, які “живляться” від Словкурорта і не мають офіційних договорів з РЕМ.

“Нашим побутовим абонентам або іншим юрособам, з якими у нас офіційно укладені договори, відключень не проведено. Сьогодні справили відключення тільки об’єктам Слов’янського курорту” – заявив Віталій Колесник.

Керівник комітету мікрорайону Славкурорт Любов Ушкало спільно з депутатом Олексієм Яковленко підключилися до вирішення проблеми, так як жителі району стали заручниками ситуації.  

“Станом на 12.00 відключені повністю вулиці Коха, Костюрина, Золочівського, Павлова з усіма їх мешканцями, а також санаторій “Слов’янський”, – написав Олексій Яковленко в Facebook.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут