У Слов’янську субсидію отримують 17 тис. cімей

0
156

У минулому році в Україні значно посилили критерії для громадян, які мають право отримувати субсидію, через що багато жителів Слов’янська залишилися без пільг.

Під час минулого опалювального сезону 2017/2018 субсидію отримували 28 тис. cімей Слов’янська, в Україні субсидію отримували 60% домогосподарств. В опалювальний період 2018/2019 субсидію отримують близько 17 тис. сімей Слов’янська. Таку інформацію 12 лютого озвучила заступник начальника міського УСЗН Катерина Пасічник, – повідомляє міський сайт 6262.

Таке скорочення кількості субсидіантів Катерина Пасічник пояснила тим, що з травня 2018 року процес її отримання посилився для громадян, які не мають офіційного джерела доходів і працюють в тіні. Їх не позбавили цього права, але поставили умову – віддавати до держбюджету частину своїх доходів у вигляді внеску в пенсійний фонд протягом не менше двох місяців.

Якщо в сім’ї відсутні доходи, то допомога держави не дається.

За словами заступника начальника УСЗН, сім’ї зі стабільним доходом, які “досить добре стоять на ногах”, теж не мають права на субсидію. Ще частина людей відсіялась з тієї причини, що площа їх опалювального житла більше 200 кв м. Без субсидії залишилися жителі, які мають автомобіль, куплений менше 5 років назад.

Ще одне нововведення, яке почало діяти в 2019 році – монетизація субсидії. Поки цю послугу планують протестувати у формі безготівкового розрахунку через банк або грошову компенсацію. У травні Уряд обере один із цих способів компенсації, який буде діяти в Україні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут