Поліція провела оперативно-профілактичні заходи на Приазов’ї

У результаті проведення зазначених заходів поліцейськими виявлено та задокументовано ряд кримінальних та адміністративних правопорушень.

За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва відділом Національної поліції України об’єднаного командного пункту Об’єднаних сил спільно з поліцейськими Головного управління Національної поліції в Донецькій області проведено оперативно-профілактичні заходи в населених пунктах Маріуполь, Сартана та Гнутове Донецької області з метою виявлення зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних засобів, встановлення осіб, причетних до незаконних збройних формувань, та стабілізації криміногенної ситуації.

За гарячими слідами розкрито 2 грабежі, грабіжників затримано та доставлено до відділу поліції м. Маріуполь.

Розкрито 22 крадіжки, а речові докази (ювелірні вироби, гроші, побутову техніку, комп’ютерну техніку, мобільні телефони тощо) у зловмисників вилучено.

Виявлено та задокументовано 3 кримінальних правопорушення за фактами вилучення наркотичних речовин – вилучено понад 500 грамів канабісу.

Задокументовано 1 факт незаконного поводження зі зброєю.
Затримано 6 осіб, причетних до незаконних збройних формувань.
Задокументовано 192 адміністративних правопорушення, за вчинення яких складено відповідні протоколи.

Також, під час проведення відпрацювання орієнтовано громадськість на своєчасне інформування підрозділів Національної Поліції України з питань попередження та недопущення в подальшому вчинення кримінальних чи адміністративних правопорушень.

Заходи щодо виявлення та документування незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних засобів виявлення осіб, причетних до НЗФ, й надалі проводяться силами поліцейських ВНПУ ОКП ОС, територіальними підрозділами ГУНП в Донецької області, та перебувають на контролі керівництва НПУ та командування ООС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут