Де буде курсувати «бездротовий» тролейбус у Слов’янську

В рамках виконання міської програми «Електротранспорт» влада Слов’янська має намір придбати в 2019 році три нових тролейбуси. Передбачається, що один із них буде оснащений системою автономного ходу, тобто володіти здатністю пересуватися без контактної мережі – за допомогою акумуляторів.

Пустити цей тролейбус влада має намір за маршрутом №5, – повідомляє інтернет-видання “Діловий Слов’янськ”. Оскільки запас ходу у подібних машин порівняно невеликий, забезпечити доступним транспортним сполученням планується, в першу чергу, жителів Черевківки.

Як відомо, контактна мережа по 5 маршруту постраждала під час бойових дій 2014 року. Після цього вона була частково розкрадена, а що залишені ділянки демонтовані силами працівників Слов’янського тролейбусного управління. Відновлення 5-го маршруту значиться в планах місцевої влади, однак даний проект з ряду причин досі не реалізований.

«Проект пройшов попередній відбір. Зараз очікується рішення про включення проекту в II транш пулу «2б», реалізація якого передбачається за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку. У зв’язку з включенням додаткової ділянки по маршруту №5 від Будинку культури, розташованого по вул. Університетській, в мікрорайон Черевківка (контактна мережа, опори) і придбанням трьох тролейбусів завдання на проектування змінено. В даний час проводиться коригування проектно-кошторисної документації для подальшого отримання експертного звіту», – йдеться у відповіді на петицію про відновлення маршруту №5, яка була зареєстрована в листопаді 2017 року і підтримана Слов’янською міською радою.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут