Мирноградські підприємства заборгували ПФУ понад 420 мільйонів гривень

20-го лютого року заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Холодова прийняла участь у засіданні виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

Оксана Холодова доповіла про підсумки роботи щодо наповнення бюджету Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за 2018 рік, своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій, продовження роботи, спрямованої на виконання Плану заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників.

У ході засідання заступник начальника управління звернула увагу, що на кінець звітного періоду заборгованість до бюджету Пенсійного фонду складає 420, 24 млн. грн., з усієї суми заборгованості борг по пільгових пенсіях – 416,77 млн. грн. або 99,2 % всієї суми заборгованості.

Найбільшу заборгованість має ДП «Мирноградвугілля» – 365,3 млн. грн. 89,7 % від загальної суми боргу.

Підсумовуючи виступ Оксана Холодова, акцентувала увагу присутніх що, заборгованість зі сплати внесків – це не тільки недоотримання бюджетом Фонду кошти, а й втрачений страховий стаж працівників підприємств-боржників.

По винесеним питанням було прийнято рішення про посилення роботи щодо забезпечення виконання планових показників щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду та посилення роботи з підприємствами–боржниками, фізичними особами – підприємцями з погашення заборговангості до бюджету Фонду.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут