Кампанія декларування доходів у Краматорську триває

Декларувати свої доходи — конституційний обов’язок громадян, який встановлений частиною другою статті 67 Конституції України. Краматорські податківці традиційно приділяють велику увагу деклараційній кампанії, що стартує на початку кожного року і триває до 1 травня включно.

Про це повідомляє Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області

Начальник Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмила Санжура провела зустріч із керівництвом Регіональної телерадіокомпанії «Регіон – Донбас», де обговорили формат взаємодії та висвітлення інформації про кампанію декларування громадян. Зустріч з представниками мас-медіа, яка є доброю традицією Краматорських податківців, відбулась у форматі конструктивного діалогу.

Були обговорені та визначені формати подальшої співпраці з висвітлення кампанії декларування Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що роз’яснення з питань декларування доходів громадян можна отримати в Центрі обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області за адресою бул. Машинобудівників, 22, за телефонами: 54293, 419596, а також на офіційному сайті ДФС України та субсайті ГУ ДФС у Донецькій області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут