Чт. Лют 2nd, 2023
Власний бренд буде розроблений для Лиманської громади, яка стала переможцем конкурсу серед ОТГ України від соціального проекту BRANDVILLE. 

Про це повідомляється на сторінці проекту у Фейсбуці.

«Переможцем конкурсу ми вибрали Лиманську ОТГ. Крім бездоганною заявки, ми зрозуміли необхідність втілити цей проект для реального зсуву стереотипного сприйняття Донбасу як сировинного та промислового регіону, і допомогти розвинути історичний бренд цій родючій, багатій території з прогресивною громадою, яка об’єдналася однією з перших і є найбільшою в Україні. Це і наш наступний виклик. Ми тут виловили глибинні смисли і дуже хочемо підтримати громаду в їх просуванні. Нас ще так далеко не закидав проект, і ми цьому дуже раді», – повідомляють організатори.

BRANDVILLE – соціальний проект студії дизайну LOGOGO і CONGRESS OF CULTURAL ACTIVISTS, спрямований на поліпшення візуального іміджу українських сіл і ОТГ.

Черговий конкурс на розробку бренду для громад від BRANDVILLE був оголошений в січні 2019 року. Організатори отримали п’ять заявок. Крім Лиманської ОТГ, яка стала безумовним переможцем, власний бренд буде також розроблений для міста Стрий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *