Лиманська ОТГ отримає власний бренд

Власний бренд буде розроблений для Лиманської громади, яка стала переможцем конкурсу серед ОТГ України від соціального проекту BRANDVILLE. 

Про це повідомляється на сторінці проекту у Фейсбуці.

«Переможцем конкурсу ми вибрали Лиманську ОТГ. Крім бездоганною заявки, ми зрозуміли необхідність втілити цей проект для реального зсуву стереотипного сприйняття Донбасу як сировинного та промислового регіону, і допомогти розвинути історичний бренд цій родючій, багатій території з прогресивною громадою, яка об’єдналася однією з перших і є найбільшою в Україні. Це і наш наступний виклик. Ми тут виловили глибинні смисли і дуже хочемо підтримати громаду в їх просуванні. Нас ще так далеко не закидав проект, і ми цьому дуже раді», – повідомляють організатори.

BRANDVILLE – соціальний проект студії дизайну LOGOGO і CONGRESS OF CULTURAL ACTIVISTS, спрямований на поліпшення візуального іміджу українських сіл і ОТГ.

Черговий конкурс на розробку бренду для громад від BRANDVILLE був оголошений в січні 2019 року. Організатори отримали п’ять заявок. Крім Лиманської ОТГ, яка стала безумовним переможцем, власний бренд буде також розроблений для міста Стрий.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут