Пн. Бер 20th, 2023

10 березня 2019 р. в місті Слов’янськ, у спортзалі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», відбувся відкритий Кубок Донецької області з карате серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих.

Організатор турніру – філія Української федерації карате «Донецька обласна федерація карате» за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

На урочистій церемонії відкриття спортивної наснаги учасникам побажали:

– президент Української федерації карате Сергій Левчук;

– народний депутат України Павло Кишкар;

– заступник начальника – начальник відділу реалізації профільних програм управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова;

– начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко;

– головний спеціаліст відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Киричик;

– президент Донецької обласної федерації карате Олександр Чайка;

– головний суддя змагань Антон Ніколаєнко.

Протягом дня за 81 комплект нагород в розділах «ката», «куміте», «командне ката» змагались понад 200 спортсменів зі Слов’янська, Бахмута, Волновахи, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Курахового, Маріуполя, Мирнограда, Селидового (Донецька область), Харкова, Ізюма (Харківська область).

Мета змагань – відбір кращих спортсменів до збірної команди Донецької області для участі в Кубку України з карате, який у травні відбудеться в Києві. Нагадаємо, на сесії Міжнародного олімпійського комітету в 2016 році ухвалено рішення про включення карате до програми літніх Олімпійських ігор 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *