У прифронтовій Авдіївці з’явився безпечний будинок

В прифронтовому місті це вже шостий безпечний будинок, мешканці якого можуть на собі відчути переваги програми безпеки, запровадженою керівництвом поліції Донеччини.

Про це повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

Після обстеження правоохоронцями стану технічної укріпленості багатоповерхівки № 5 по вулиці Рубіновій, її мешканці виконали всі необхідні вимоги, аби зробити свій будинок безпечним: двері під’їздів обладнали домофонами, закрили доступ стороннім особам до підвалів, горищ та інших технічних приміщень, більшість вікон на першому поверсі обладнали захисними гратами, встановили камеру відеоспостереження.

А вчора заступник начальника сектору превенції Авдіївського відділення поліції Артем Шевченко разом із жителями відзначили даний будинок табличкою, яка вказує що він безпечний. Отже, близька 100 мешканців багатоповерхівки тепер будуть почувати себе ще більш захищеними.

 «Дані заходи перш за все спрямовані на залучення мешканців багатоквартирних будинків до активної участі в забезпеченні власної безпеки, а також на підвищення ефективності взаємодії поліції з громадою на засадах партнерських відносин. Сподіваємось, містяни зрозуміють переваги даного проекту та дана система безпеки ще більше пошириться у місті», – зауважив Артем Шевченко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут