Чт. Лют 2nd, 2023

На зустрічі обговорили виконання регіональної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації учасників АТО на 2018- 2020 роки, а також проблемні питання щодо оздоровлення, пенсійного забезпечення та працевлаштування тощо.

У Краматорську відбулася зустріч заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна з учасниками АТО. Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

«Донецька облдержадміністрація буде й надалі підтримувати учасників бойових дій. Ми будемо й надалі зустрічатися, щоб вирішувати ваші проблемні питання. Нажаль, ресурс допомоги обмежений, але ми сприятимемо збільшенню суми допомоги, яка передбачається на рік», – наголосив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

Окремим позитивним напрямком земельних відносин на території Донецької області є надання земельних ділянок для учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Станом на 25.03.2019 Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області видано 2150 накази на загальну площу 4185,4 га про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва. Головним управлінням та структурними підрозділами Держгеокадастру у Донецькій області забезпечено першочерговий порядок розгляду звернень учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *