У Нью-Йорку показали фільм “Дике Поле” за романом Жадана

У вівторок, 9 квітня, у Колумбійському університеті (м. Нью-Йорк, США) відбулася неофіційна прем’єра у США кінострічки «Дике Поле» за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана, який був особисто присутній на заході.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми хотіли зняти і, як нам здається, зняли, передусім, дуже іронічний фільм. Спробуйте спіймати іронію, яка проходить крізь весь фільм», – звернувся автор роману до глядачів.

Пізніше Жадан також пояснив, що одна з основних ідей його роману «Ворошиловград» полягає у тому, що Донбас – це Україна.

На показ стрічки зібрався повний зал «Німецького Дому» Колумбійського університету, а деяким глядачам не вистачило місць, тому вони стояли у проходах, сиділи на підлозі.

Після перегляду фільму відбулося спілкування аудиторії з Жаданом та Фімою Чупахіним, який написав музику для фільму. Дискусію модерував засновник і директор Українського кіноклубу в Колумбійському університеті, викладач української мови Юрій Шевчук.

Фільм «Дике Поле» (2018), написаний сценаристкою Наталією Ворожбит та знятий режисером Ярославом Лодигіним, є адаптацією роману відомого українського поета та письменника Сергія Жадана «Ворошиловград». Стрічка розповідає історію молодого хлопця на ім’я Герман, який приїжджає до невеликого містечка на сході України, аби опікуватися сімейним бізнесом — заправкою — на час відсутності брата. Невдовзі по приїзду, він потрапляє у вир драматичних подій і протистояння з місцевою організованою злочинністю. Згодом його опір обставинам переростає у дещо більше, ніж сам лише захист заправки — у боротьбу за людську гідність.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут