Вт. Бер 28th, 2023

19 квітня, в місті Краматорськ Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів зустріч з делегацією Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з заступником Голови Місії паном Марком Етерінгтоном.

Про це повідомляє прес-центр ОС.

В ході зустрічі Командувач об’єднаних сил ознайомив членів делегації СММ ОБСЄ з результатами аналізу порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та основними чинниками, що призвели до цього, фактами прихованого мінування ділянок місцевості, що несуть загрозу для мирного населення на тимчасово окупованій території. Також Командувач навів численні випадки обстрілів та перешкоджань в роботі безпілотних літальних апаратів СММ ОБСЄ з боку російських окупаційних військ.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що з моменту їх останньої зустрічі з паном Марком Етерінгтоном 21 лютого поточного року представниками СММ ОБСЄ було зафіксовано 498 випадків порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Командувач об’єднаних сил звернув увагу делегації на 204 встановлені факти перешкоджання в роботі Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ з боку збройних формувань Російської Федерації, які обліковані з 21 лютого до цього часу.

Генерал-лейтенант Наєв навів беззаперечні докази, що недопуски та затримки допуску СММ ОБСЄ з боку окупантів носять систематичний характер та свідчать про навмисне приховування російськими кураторами перегрупувань підрозділів та переміщення важких озброєнь збройних формувань Російської Федерації у порушення Мінських домовленостей.

Під час зустрічі українською стороною були наведені численні факти застосування противником безпілотних літальних апаратів типу “Орлан-10”, маршрути польотів яких періодично співпадають (ідуть поруч) із спостережними польотами БПЛА ОБСЄ дальнього радіусу Camcopter S-100.

На завершення зустрічі Командувач об’єднаних сил ще раз наголосив на необхідності негайного інформування світової спільноти, у щоденних звітах СММ ОБСЄ, про факти обстрілів збройними формуваннями Російської Федерації населених пунктів на підконтрольній уряду України території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *